PRODEJ OJETÝCH VOZIDEL - ANERA spol. s r.o.

V březnu 2006, otevřela společnost ANERA spol s r.o. prodej zánovních a ojetých vozidel na ploše více než 2.500m2. V širokém spektru automobilů je zároveň možné nabídnout cenově zvýhodněné vozy z předčasně ukončených leasingů – největších leasingových společností v ČR.
Kromě klasického výkupu vozidel je možné přijetí vozu do komisního prodeje. Pro více informací o více než 200 nabízených vozech navštivte náš katalog, nebo nás kontaktujte. Pro více informací o více než 200 nabízených vozech navštivte náš katalog, nebo nás kontaktujte.

FINANCE

Našim zákazníkům nabízíme komplexní služby od finančního a technického poradenství, prodeje ojetého vozidla, přes jeho pojištění, sjednání povinného ručení u společností Generali Česká pojišťovna a.s, Česká podnikatelská pojišťovna a.s, až po možné zabezpečení vozidla proti krádeži v našem autorizovaném středisku Construct.

Samozřejmostí je profesionální poradenská činnost v oblasti možného profinancování vybraného ojetého vozu prostřednictvím partnerských firem - Home Credit a.s, Autoleasing a.s., Essox s.r.o.

BEZPEČNOST

Vystavené vozy jsou prověřeny svým původem a technickým stavem. Na požádání zajistíme prověření původu vozidla u společností Cebia spol. s r.o. a Car Detect spol. s r.o. – následně zajistíme vydání originálního osvědčení o prověření původu vozidla.

KOMISNÍ PRODEJ

Náš autobazar nabízí pro zákazníky komisní prodej. Cenu si buď navrhnete sami a nebo Vám cenu navrhneme dle aktuální situace na trhu s ojetými vozy.

- Neúčtujeme parkovné

Provize:

  • cena vozu do 50 000,- Kč = 2 000,- s DPH
  • cena vozu nad 50 000,- Kč = 3% z ceny + DPH

Výkup

Nabízíme možnost vykoupení Vašeho vozu dle domluvy – hotově nebo protiúčtem.